Karrier

Projektkoordinátor

Budapest

Projektkoordinátor munkatársat keresünk budapesti generáltervező irodánk innovatív csapatába.

Mi, a STUDIO IN-EX-nél büszkék vagyunk arra, hogy Magyarországon egyedülálló módon alkalmazzuk a valós idejű és a világon piacvezető, closed-BIM együttműködésen alapuló tervezési módszertant.

Budapesti irodánkban az össz-szakági jelenlétnek köszönhetően hatékony csapatmunka keretében tervezünk. Nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy szakembereink átfogó, a nemzetközi piacon is helytálló szaktudással rendelkezzenek.

Folyamatosan növekvő generáltervező irodánk jelenleg több mint 170 fős szakember gárdával új, állandó munkatársat keres projektkoordinátor pozícióba hazai és nemzetközi projektek megvalósításához.

Nem munkatársat, csapattársat keresünk. Téged a lendületes, kihívásokkal teli projektmenedzsment csapatunk vár, ahol a fő cél a projektek sikeres megvalósításának támogatása.

Mi mindent nyújtunk a nagyszerű munkádért?

  • Megbízóink nemzetközi cégek, így nagyszabású hazai és nemzetközi projektekben vehetsz majd részt, változatos munkák várnak rád.
  • Valós szakmai kihívások várnak rád és folyamatos fejlődési lehetőséget nyújtunk, változatos projektekben szerzel majd tapasztalatot.
  • Hiszünk az élethosszig tartó tanulásban, ezért támogatunk majd téged ebben, nyelvtanfolyamok, online belső és külső képzések formájában.
  • Szerethető Munkahely díjas irodaként átlag feletti munkakörülményeket biztosítunk: ergonomikus irodaberendezés, hangulatos közösségi tér.
  • étel-, italautomaták, gyümölcsnap, közös pénteki ebédek és reggelik, síelés.
  • Számunkra fontos a munkatársak testi-lelki egészsége: szervezett sportolási lehetőségek, sportszoba, gerinctorna, masszázs, ping-pong, biliárdasztal, és darts vár majd egy kis kikapcsolódásra.
  • Munka-magánélet egyensúlyra törekszünk, a rugalmas munkaidőt biztosítunk.
  • És nem utolsó sorban egy igazi jó hangulatú csapat vár rád, akik szeretik együtt tölteni az időt, hiszen a munka is hatékonyabb, ha jól érezzük magunkat közben.

Igazak rád az alábbiak?

  • Mérnöki vagy műszaki menedzseri végzettség (befejezett felsőfokú tanulmányok)
  • Minimum 2 éves releváns tapasztalat
  • Önálló gondolkodás és feladatmegoldás
  • Lelkiismeretes, igényes munkavégzés, felelősségvállalás, rugalmasság
  • kommunikációs készség
  • Nyitottság a tanulásra, fejlődésre
  • Csapatban való együttműködés képessége
  • Komplex feladatok átlátása és kezelése
  • Angol nyelvismeret

Milyen munkák várnak rád, ha csatlakozol az IN-EX csapatához?

  • A projektmenedzser, a projekt vezető és a projekt tagok munkájának támogatása a mindennapi munka során
  • Erőforrás és költségvetés-tervezés, valamint ezek folyamatos nyomon követése, kimutatások készítése
  • Alvállalkozói ajánlatok bekérése, majd szerződéskötés, jegyzőkönyv-vezetés
  • Minőség-ellenőrzési feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal, társtervezőkkel
  • Ajánlatok kidolgozása
  • Vállalatirányítási rendszer használata

Amennyiben szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, az alábbi pályázati adatlap kitöltésével, és önéletrajzod feltöltésével küldheted el jelentkezésedet.

Ha a pozícióval, vagy a pályázási folyamattal kapcsolatban kérdésed merülne fel, keress minket a lenti elérhetőségek valamelyikén!

    Legutóbbi referenciák